Blog

Na loňském podzimním mezinárodním veletrhu FOR INTERIOR v Praze mě zaujal nábytek z vraků, dovážený z Jávy. Představil ho Petr Vojtěchovský se svou společností Nábytek z vraků. Okouzlil mě specifický styl a příběh dřeva, z něhož se tento nábytek vyrábí, ale také ruční řemeslná výroba a ekologické poselství, které s sebou každý jeho kus přináší.

Představuji Vám nábytek z masivního buku firmy Hartmann. S více než 100 lety zkušeností v inovativní konstrukci nábytku je Hartmann dnes jedním z předních výrobců nábytku z masivního dřeva. Hartmann je specialistou na realizaci dokonalých technických řešení moderního designového nábytku, propracovaných detailů a mimořádných funkčních řešení.

V dnešním uspěchaném a přetechnizovaném světě je stále více lidí, kteří se vracejí k tradičním hodnotám. Čas strávený s rodinou, v souladu s přírodou je k nezaplacení. Proto je venkovské bydlení stále populárnější i pro obyvatele velkých měst.

Koho by neokouzlil jižní Francouzský venkov, rozmanitá krajina s levandulovými a slunečnicovými poli, olivové háje, azurové pobřeží středozemního moře a bohatá historie.

Teplá, kouřově neutrální barva Heart wood s náznakem vřesu.
Vhodná pro uklidňující interiéry spojené s přírodou