Blog

Děti opět zasedly do školních lavic a začnou jim povinnosti. Jak zařídit studentský pokojík , kde se bude dětem hravě učit, se dozvíte zde.

Už je čas...

11.03.2020

Poslední neděli v březnu si budeme muset zvyknout na letní čas. Změna času v posledních letech probouzí velké emoce a je dost dobře možné, že se v budoucnu nakonec zruší. Zatím můžeme k celému problému přistoupit kreativně a pořídit si nové hodiny.

Také se začátkem března už těšíte na jaro? Inspirujte se svěží jarní dekorací a pozvěte ho k sobě domů...

Na loňském podzimním mezinárodním veletrhu FOR INTERIOR v Praze mě zaujal nábytek z vraků, dovážený z Jávy. Představil ho Petr Vojtěchovský se svou společností Nábytek z vraků. Okouzlil mě specifický styl a příběh dřeva, z něhož se tento nábytek vyrábí, ale také ruční řemeslná výroba a ekologické poselství, které s sebou každý jeho kus přináší.

Představuji Vám nábytek z masivního buku firmy Hartmann. S více než 100 lety zkušeností v inovativní konstrukci nábytku je Hartmann dnes jedním z předních výrobců nábytku z masivního dřeva. Hartmann je specialistou na realizaci dokonalých technických řešení moderního designového nábytku, propracovaných detailů a mimořádných funkčních řešení.