Realizace Hartmann

22.11.2019

Představuji Vám nábytek z masivního buku firmy Hartmann. S více než 100 lety zkušeností v inovativní konstrukci nábytku je Hartmann dnes jedním z předních výrobců nábytku z masivního dřeva. Hartmann je specialistou na realizaci dokonalých technických řešení moderního designového nábytku, propracovaných detailů a mimořádných funkčních řešení. 

Montáž kvalitního nábytku jde vždy pěkně od ruky. Masivní dřevo je těžký materiál. Stabilní závěsy jsou proto zvláště důležité pro životnost výrobků. Hartmann dodává pouze kvalitní produkty předních výrobců kování z Německa, Rakouska a Itálie. Nejnovější generace má integrovaný, deaktivovatelný tlumič dveří.

Jádrový buk pochází ze srdce bukového kmene s částečně řezanou dužinou. Tmavohnědý okraj dužiny tvoří charakter základních desek. Jádrový buk je tvrdé dřevo s tendencí "pracovat" i po profesionálním zpracování.
Povrch bukového dřeva zůstává relativně barevně stálý, ale může se stát více nažloutlým v závislosti na intenzitě světla. 

Aby se zachoval charakter dřevěné plochy vyznačené větrem a počasím, jsou dřevěné povrchy nejprve otryskány speciálním granulátem. Tím se odstraní měkké části povrchu dřeva, což je učiní velmi drsným.
Kartáčem a rukou jsou tyto povrchy vyhlazeny a potaženy vodou ředitelnou barvou a voskem. 

Se všemi povrchy nábytku by se mělo zacházet opatrně. Na dřevěné povrchy neumisťujte ostré, horké nebo vlhké předměty.
Rozlité kapaliny by měly být rychle odstraněny, než se vlhkost dostane do dřeva.

Očistěte povrchy suchým nebo mírně navlhčeným měkkým hadříkem. Látka by neměla být mokrá. Na povrchu nesmí zůstat žádná voda. Pokud na povrchu zůstala vlhkost, ihned je otřete suchým hadříkem.
Nepoužívejte žádné čisticí prostředky. Výrobky pro zvláštní péči nejsou nutné pro každodenní použití. 

Půdorys a rozmístění nábytku v místnosti.

Realizace

 Řemeslné detaily, jako jsou jemně zkosené rámové profily nebo dno zásuvky s vzhledem zrnité kůže, jsou výrazem toho nejlepšího v konstrukci nábytku.